Upratovacie služby


Hľadáte firmu, ktorá poskytuje upratovanie a upratovacie práce tak, aby Vaše priestory boli vždy dokonale čisté? V tom prípade využite služby nášho upratovacieho servisu! Nečakajte a objednajte si i Vy naše upratovacie služby. 

Sme flexibilná upratovacia firma zameraná na upratovanie bytov, domov, spoločných nebytových priestorov, firiem, kancelárii, obchodov, hotelov, školských zariadení, ...

Naše upratovacie služby vykonávame s maximálnou profesionalitou, diskrétnosťou a spoľahlivosťou.

Aké upratovacie služby si môžete objednať? Nemáme žiadne univerzálne šablóny. Z dlhoročnej praxe vieme, že každý klient potrebuje individuálny prístup. A keďže chceme na 100 % splniť všetky želania zákazníka, tak najskôr vykonáme obhliadku priestorov. Následná bezplatná ponuka na mieru odzrkadlí vaše požiadavky, predstavy a naše zistenia. K profesionálne vykonaným službám pridáme poriadnu dávku spoľahlivosti a zodpovednosti. Našou hlavnou činnosťou je jednorazové a pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov, upratovanie administratívnych budov, upratovanie priemyselných objektov, upratovanie spoločných priestorov obytných domov, upratovanie po firemných akciách, tepovanie a strojové čistenie podláh.

Máte špecifické požiadavky? Kontaktujte nás, hoďte na nás všetky starosti spojené s upratovaním a venujte sa len tomu, čo vás napĺňa šťastím.