Strojové čistenie podlahy


Strojové čistenie podláh, čistenie garáží a iných priemyselných plôch čistíme s pomocou profesionálnej a výkonnej techniky. Strojové čistenie podlahy sme schopný realizovať na celom území SR. Pre strojové čistenie využívame vyspelé čistiace prostriedky, ktoré v spojení s výkonnou strojovou technikou dosahujú výborného výsledku čistenia podlahy.

Strojové čistenie podláh doporučujeme robiť v pravidelných intervaloch aby sa dosiahla čo najdlhšia životnosť podlahy. Garážové státia a plochy by mali byť čistené aspoň 4 x do roka a v zimných mesiacoch ideálne raz za 2 mesiace. Ostatné komerčné a výrobné plochy by sa mali strojovo čistiť podľa záťaže a stupňa znečistenia. V prípade záujmu môžeme podlahy po vyčistení tiež vyleštiť pomocou voskov.

Výkonnou čistiacou technikou dokážeme umyť aj veľmi zanedbané podlahy. Z podlahy odstránime zažratú špinu, vodný kameň, ropné produkty, syntetický olej a iné tuky. Používame biologicky ľahko odbúrateľné čistiace prípravky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu! Cena umývania podlahy sa odvíja od veľkosti umývanej plochy, druhu podlahy a miery znečistenia. V prípade silného znečistenia cenu stanovujeme po dohode. Pri pravidelnom čistení poskytujeme zľavu v závislosti od frekvencie čistenia.